ПРО КОМПАНІЮ
 
АСОРТИМЕНТ
 
РОДОВИЩЕ
 
ВИРОБНИЦТВО
 
КОНТАКТИ
  ™ Хрещатик        ™ Кітроська        ™ Ейрена        ™ Природний смак        ™ Йодіс-Бук 
     
 
 

Технологія і виробництво

Технологічний процес виготовлення та розливу продукції підприємства забезпечує незмінну гарантію високої якості. Виробництво має свою сучасну лабораторію, польську автоматичну лінію розливу продуктивністю до 6 тисяч пляшок на годину та власне устаткування для видування ПЕТ-тари.

Технологія і виробництво

Вода постачається до заводських цехів безпосередньо з джерела. На виробництві зазнає кілька ступенів очистки, в тому числі мікробіологічної, й проходить первинний аналіз. Після очистки та лабораторної перевірки подається на сатуратор, де відбувається процес змішування з вуглекислотою, відтак готова газована вода розливається у ПЕТ-пляшку. Перед завершальною стадією виробництва – закупорюванням пляшки, наклеюванням етикетки та запаюванням тари у поліетиленову плівку – здійснюється повторний аналіз якості та фізико-хімічних властивостей готової продукції.

Технологія і виробництво

Досвідчені фахівці заводської лабораторії ретельно досліджують кожну партію на всіх етапах виробництва. Частими гостями на заводі є спеціалісти обласної санітарно-епідеміологічної станції, які щотижня здійснюють забір води безпосередньо з цехів для постійного контролю якості.

 
 
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #777c03 #7975ca #1017d9