ПРО КОМПАНІЮ
 
АСОРТИМЕНТ
 
РОДОВИЩЕ
 
ВИРОБНИЦТВО
 
КОНТАКТИ
  ™ Хрещатик        ™ Кітроська        ™ Ейрена        ™ Природний смак        ™ Йодіс-Бук 
     
 
 

Срібна вода

 • Відомо, що срібло має вищий антимікробний ефект, ніж пеніцилін, біоміцин та інші антибіотики. Вода, що містить 1 мг/м3 срібла, добре інактивує віруси грипу різних штаммів. Навіть при значно менших концентраціях (0,1—0,4 мг/м3), така вода здатна вбивати багато мікроорганізмів, що викликають небезпечні водні епідемії. При цьому дія стороннього фактору (в даному випадку незначна кількість срібла) не залишає видимих «слідів на воді» (колір, смак, запах, агрегатні стани її залишаються незмінними), але вода набуває властивостей, що перетворюють її на цілющу.
 • Використання срібла для знезараження води є найефективнішим методом дезинфекції та консервування питної води. Його використовують, коли застосування хлору протипоказане: на суднах, у плавальних басейнах, у польових умовах. Дослідження показали, що при зануренні курячих яєць у срібну воду досягається ефективна дезинфекція шкарлупи.
 • Срібло є прекрасним консервантом мінеральної води.
 • Найширше срібна вода використовується в медицині. У роки другої світової війни срібну воду використовували для лікування свищів, виразок, гнійних запалень, опіків. У наш час вона успішно застосовується для лікування ангін, виразок шлунку, в гінекологічній та стоматологічній практиці. Також було виявлено її вплив на підвищення імунітету людини, зміцнення нервової системи.
 • Срібною водою забезпечують космонавтів під час польотів. Крім того, існує технологія консервування води іонами срібла, наприклад,для застосування на морських кораблях.
 • Срібна вода у герметично закритих пляшках не втрачає своїх смакових і біохімічних властивостей упродовж двох років.
 • За всіх часів срібний посуд був у особливій пошані в домогосподарок. У храмах по можливості користуються срібним посудом для освяченої води. У колодязь з питною водою кидали й досі кидають срібні монети.

  Лікувальний ефект срібла

 • Роль срібла, як імуномодулятора сьогодні достовірно доведена. Лікарі порівнюють його дію з дією стероїдних гормонів. Іони срібла різко активізують захисну функцію організму, збільшуючи кількість імуноглобулінів і лімфоцитів у крові.
 • Проведені дослідження змусили вчених здивуватися. Виявилося, що під час взаємодії зі сріблом, дифтерійна паличка гине через три дні, стафілокок — через два дні, тифозна паличка — через 18 годин. Антисептичний ефект срібла в 1750 разів перевищує дію карболової кислоти.
 • Науковці стверджують, що білий метал здатен боротися з 650 видами мікробів, вірусів, грибів та паразитів. Срібло омолоджує організм, нормалізує роботу кровоносної системи, усуває негативні наслідки порушення кровообігу. Вживання срібної води сприяє загоєнню внутрішніх виразок, а також стимулює імунну систему та відновлює мікрофлору кишечника.
 • Медики розібралися, як «працює» білий метал, і дали наукове пояснення його лікувальним властивостям. Потрапляючи в організм, іони срібла проникають у кров. Там їх підхоплюють лейкоцити і доставляють до місця катастрофи – запалення, ушкодження, інфікування тощо. Тут іони срібла починають свою роботу. Вони виявляють чужорідні мікроорганізми, накопичуються у бактеріальніх клітинах, блокуючи їхню здатність ділитися (розмножуватися). Потім іони срібла проникають під оболонку, зупиняються на цитоплазматичній мембрані, яка відповідає за ферментні функції бактерії. Відтак життєздатність мікроорганізму паралізується й незабаром він гине.

  Приготування срібної води

 • З метою профілактики хвороб рекомендують вживати натще мінеральну воду, збагачену іонами срібла. Така вода є в продажу.
 • В домашніх умовах можливо приготувати срібну воду різної концентрації. Для цього знадобиться срібний злиток вагою до 100 грамів, проби 999 (цієї кількості срібла достатньо, щоб іонізувати воду будь-якого об’єму). Для того щоб отримати срібну воду слабкої концентрації - слід кип’ятити воду, доки не випарується третина води; для середньої концентрації – кип’ятити до випарування половини об’єму води; для міцної концентрації – випаровувати доки не залишиться третина від початкового об’єму води.
 • Другий спосіб приготування срібної води ще слабшої потужності: срібні речі покласти у воду, настоювати протягом 1 доби. Важлива деталь: срібні речі, які використовують для приготування срібної води, не можна мити. Інакше вода не набуде потрібних властивостей. У разі миття зникають важливі окиси срібла.
 • Дітям, з лікувальною метою, потрібно приймати по третині склянки срібної води двічі на день, дорослим — по 0,5 склянки срібної води 2 рази на день. Метеозалежним людям, які дуже реагують на зміни погоди, для підтримки організму слід приймати срібну воду слабкої концентрації по 0,5 склянки тричі на день перед їдою. Треба зазначити, що для профілактики хвороб срібну воду слабкої концентрації корисно вживати і дорослим, і дітям.
 • Срібну воду можна пити в будь-яких кількостях залежно від власного самопочуття.
 •  
   
  #fc3424 #5835a1 #1975f2 #777c03 #7975ca #1017d9