ПРО КОМПАНІЮ
 
АСОРТИМЕНТ
 
РОДОВИЩЕ
 
ВИРОБНИЦТВО
 
КОНТАКТИ
  ™ Хрещатик        ™ Кітроська        ™ Ейрена        ™ Природний смак        ™ Йодіс-Бук 
     
 
 

Чи знаєте ви, що...

 • Екологічно чиста питна вода – найбільш важливий продукт харчування. Якщо задатися метою очистити 35 тонн води, яку середньостатистична людина випиває за все життя, то, в результаті отримаємо 420 склянок солей і забруднювачів. Тобто все це водне "сміття" залишається в нашому організмі: осідає в суглобах, судинах, блокує мембрани клітин всіх органів і тканин організму, не дозволяючи їм нормально функціонувати.
 • Фахівці з харчування рекомендують щодня вживати 6-8 склянок чистої води. Але більшість людей п'є недостатню кількість води, не кажучи про її якість. Дуже важливо, щоб вода, яка вживається для пиття і приготування їжі, була максимально чистою. Доброякісна питна вода зміцнює здоров'я і перешкоджає виникненню багатьох захворювань. Тому рекомендовано вживати екологічно чисту питну бутильовану воду, щоб бути впевненими в її якості.
 • Вченими доведено, що у води є пам'ять. Вода запам’ятовує будь-який вплив, все, що відбувається у навколишньому просторі.
 • Воді досить стикнутися з речовиною, щоб дізнатися про її властивості і зберегти цю інформацію в своїй пам'яті. Запам'ятовуючи інформацію, вода набуває нової якості. При цьому її хімічний склад залишається незмінним.
 • Структуру води визначає порядок організації її молекули. За допомогою звичайного мікроскопа можна бачити, як молекули об'єднуються в групи, які називаються кластерами. Вчені припустили, що саме кластери є своєрідними осередками пам'яті, в які вода, як на магнітофонну стрічку записує все, що бачить, чує, відчуває. Зафіксовано, що в кожному осередку пам'яті води знаходиться 440 тисяч інформаційних панелей, кожна з яких відповідає за свій вид взаємодії з навколишнім середовищем. Саме стійкість кластерної структури підтвердила гіпотезу про здатність води запам'ятовувати і зберігати інформацію.
 • На кожні 4,5 кілограми ваги людського тіла приходиться 3 літри води. Всі життєві процеси пов'язані з постійним перерозподілом і переміщенням води в організмі. Споживаючи воду, організм людини споживає і мінеральні речовини, розчинені в ній. Вода здатна доставити в людський організм різні речовини (як корисні, так і шкідливі).
 • Протягом дня доросла людина споживає близько двох літрів води у вигляді напоїв і один літр – у складі так званої твердої їжі: фруктів, овочів, хліба, м'яса, тощо..
 • Для доброго здоров'я у спекотні літні та сухі зимові дні рекомендується вживати близько 10 склянок води щодня, навесні – близько 8 склянок. Тим, хто активно займається спортом, рекомендується до норми додавати по 1 склянці води за кожні півгодини вправ.
 •  
   
  #fc3424 #5835a1 #1975f2 #777c03 #7975ca #1017d9