ПРО КОМПАНІЮ
 
АСОРТИМЕНТ
 
РОДОВИЩЕ
 
ВИРОБНИЦТВО
 
КОНТАКТИ
  ™ Хрещатик        ™ Кітроська        ™ Ейрена        ™ Природний смак        ™ Йодіс-Бук 
     
 
 

Родовище

Про цілющі властивості джерела у селі Хрещатик Заставнівського району Чернівецької області місцеві мешканці знали віддавна. За відсутності інших водних ресурсів, вони постійно споживають виключно джерельну воду. Рекордно низькою у цій місцевості є статистика офтальмологічних, та шлунково-кишкових захворювань.

Чудодійні властивості води кілька століть поспіль тубільці приписували міфічній істоті у білому хітоні, яка начебто кожний рік, з’являлася в дивовижному сяйві біля джерела у день святого Івана Богослова, на честь якого названий монастирський храм.

 

 Та існує і наукове пояснення цьому природному явищу. На початку 80-х років минулого століття фахівці Одеського науково-дослідницького інституту медичної реабілітації та курортології провели дослідження. Виявилося, що у джерелі міститься високоякісна столова сульфатно-гідрокарбонатна вода складного катіонного складу, збагачена іонами срібла. За систематичного вживання кришталево чиста джерельна волога благотворно впливає на організм людини. Затримка процесів старіння, відновлення складу крові, нормалізація роботу мозку та нервової системи, зміцнення імунної системи та поліпшення обмінних процесів.. і це далеко не повний перелік цілющих властивостей.

З початком промислової розробки джерело щедро дарує свої цілющі чудодійні властивості не лише мешканцям мальовничого буковинського села, а й всім шанувальникам продукції підприємства «Хрещатик».

alt

 
 
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #777c03 #7975ca #1017d9