ПРО КОМПАНІЮ
 
АСОРТИМЕНТ
 
РОДОВИЩЕ
 
ВИРОБНИЦТВО
 
КОНТАКТИ
  ™ Хрещатик        ™ Кітроська        ™ Ейрена        ™ Природний смак        ™ Йодіс-Бук 
     
 
 

Про компанію

Підприємство «Хрещатик» засноване в 1984 році в селі Хрещатик, Чернівецької області. За радянських часів підприємство забезпечувало своєю продукцією переважно мешканців Буковини. На той час асортимент складався з природної мінеральної води, яку видобували безпосередньо з монастирського джерела й розливали у скляну тару.

У 1997 році з приходом нового господаря – Приватного Підприємства «Фортуна» – розпочалося відродження заводу, активна модернізація виробничих потужностей та розширення асортименту.

Сучасне підприємство належить до лідерів серед виробників природних столових вод у західноукраїнському регіоні. Тут виготовляється понад 30 видів високоякісної сертифікованої продукції, здатної задовольнити і найвибагливішого споживача, і найприскіпливіших експертів, озброєних сучасним лабораторним устаткуванням.

В асортименті підприємства – мінеральні газовані й негазовані води, лікувальні, фруктові та соковмісні води, квас, йодована вода, тощо.

Налагоджений процес збуту дозволяє сьогодні насолоджуватися продукцією мешканцям всієї Західної України.

Продукція випускається під різними торговими марками:

• ХРЕЩАТИК – мінеральні столові та питні води,
безалкогольні сильногазовані води, квас
• КІТРОСЬКА - мінерально-лікувальні води
• ЕЙРЕНА - соковмісні солодкі газовані води та квас
• ПРИРОДНИЙ СМАК – соковмісні солодкі газовані води
• ЙОДІС-бук – йодована вода

alt

alt

alt

Динамічний розвиток підприємства дозволяє щорічно збільшувати об'єми виробництва. Ведеться постійна робота над розширенням асортименту та пошуком нових оригінальних смаків. Впроваджуються кращі методи захисту від підробок. В планах заводу - подальше збільшення виробничих потужностей та вихід на нові ринки збуту.

Головні принципи виробництва – екологічність, якість продукції та дбайлива експлуатація родовища.

Вся продукція має санітарно-епідеміологічні заключення, свідоцтва реєстрації та сертифікати відповідності. В 2001 році підприємство отримало нагороду "Вища проба".

Підприємство «Хрещатик» забезпечене всіма необхідними умовами, для того щоб гарантувати незмінно високу якість своєї продукції.

 
 
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #777c03 #7975ca #1017d9